• Wpisów:373
  • Średnio co: 3 dni
  • Ostatni wpis:2 lata temu, 15:07
  • Licznik odwiedzin:9 776 / 1224 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
na majowce testuje

 

 

Jeśli nie używa pani serca, to co za różnica, czy będzie złamane, czy nie?”
 

 
Jedną z najodważniejszych decyzji, jaką kiedykolwiek podejmiesz, będzie odrzucenie wszystkiego, co rani twoje serce i duszę.”

 

 

- Co twoim zdaniem buduje związek?- Ciągłe interesowanie się sobą nawzajem. Uważam, że to naprawdę dużo załatwia, kiedy ta druga osoba cię nie nudzi, chcesz właśnie z nią omówić pewne rzeczy, a nie na przykład z kolegą z pracy czy przyjaciółką. Bo to on właśnie wydaje ci się atrakcyjny, to z nim rozmowa cię ekscytuje. Wspólne przeżywanie różnych spraw, wspólne oglądanie filmów, obgadywanie znajomych, poranne wspólne narzekanie na kiepską pogodę i cieszenie się z tego, że mamy wielki zapas mleka w lodówce. Byle co, byle razem. Przyjaźń też jest ważna, ale nie możesz, mając 40 lat, kulturalnie przyjaźnić się w związku i tylko tyle. Potrzebne są adrenalina, chemia, przyciąganie.
 

 

To dziwne, pomyślała, jak głęboko znamy jakąś osobę lub wydaje się nam, że ją znamy, gdy jesteśmy zakochani - nasiąknięci, przesyceni miłością - aby później odkryć, że być może wcale nie znaliśmy jej tak dobrze, jak nam się wydawało. Albo że ona nas nie znała tak dobrze, jak mieliśmy nadzieję.
 

 

Stoję na środku drogi z odchyloną w tył głową i gapię się w niebo. Tak łatwo można zapomnieć, jak cudowny jest świat.”
 

 

Było miło. Jak sobie tak pomyślę, to rzeczywiście było miło. Przez kilka głupich przezroczystych, podartych już teraz na kawałeczki jak nieważne dokumenty, momentów. Chwil-paragonów. Przez chwilę rzeczywiście było miło
 

 
Czasem kobieta musi być bezduszną jędzą, żeby dać sobie radę w życiu, ale wierzcie mi, bycie jędzą to też ciężka praca.”
 

 

Jeśli ona jest niesamowita, nie będzie łatwa. Jeśli jest łatwa, nie będzie niesamowita. Jeżeli jest warta Twoich wysiłków, nie poddasz się. Jeśli się poddasz, wtedy jest jasne, że to Ty nie jesteś jej wart.
 

 
“Daj mi znak, kurwa. Jeden mały znak, znaczek. Może być nawet pocztowy. Pośliń mnie. Pocałuj. Przez te wszystkie piosenki w głowie mi się przewraca. Skrzypce mi się pojebały. Wybacz.
 

 
Ale to właśnie cała ona, z nagłymi wybuchami złości i pokręconym charakterem, raz była słodkim, delikatnym dzieckiem, a za chwilę dziką i namiętną kobietą
 

 
badz soba
nie ma innego przepisu na szczescie

 

 

Nikt mu chyba nie powiedział, że nawet największe konto w banku nie zastąpi mężczyźnie klasy.
 

 

Cokolwiek pomiędzy ludźmi kończy się – znaczy: nigdy nie zaczęło się. Gdyby prawdziwie się zaczęło – nie skończyłoby się. Skończyło się, bo nie zaczęło się.Cokolwiek prawdziwie się zaczyna – nigdy się nie kończy.
 

 

Zatęskniłem
bardzo do takiego spokoju, chciałem, aby już wszystko się we mnie
ostatecznie uspokoiło. Aby nie szastał się we mnie gniew, wściekłość,
sprzeciwy losowi i inne takie ciężkie do znoszenia namiętności.
  • awatar LaparoskopowaDama: @jeden jeden: wiesz ze latwo sie mowi i radzi komus ciezej jest to wdrozyc w swoje zycie :( niestety
  • awatar LaparoskopowaDama: @KALIPSO: wzajemnie ;)
  • awatar jeden jeden: chcesz pozbyć się "sprzeciwu losowi"? - to po prostu pogódź się z losem...;) a wtedy też przyjdzie i spokój... i ustanie gniew oraz wściekłość :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 

Nie wolno w związku oddać "wszystkiego" co się ma. Trzeba mieć swoje życie, swoje zainteresowania i pasje, bo dzięki temu stajesz się bogatsza wewnętrznie. Trzeba przez całe życie rozwijać się, uczyć, starać się być coraz lepszym. Tylko wtedy będziesz mogła coraz więcej z siebie dać, czyli w najpełniejszy sposób realizować to, w czym tkwi sens bycia razem - dzielić się z drugim człowiekiem wszystkim, co masz, dzielić się z nim życiem.
 

 

Przeraża mnie moje myślenie. Za dużo i niepotrzebnie.
 

 
Sam musisz sobie pomóc. Jeśli coś w tobie szwankuje, musisz to naprawić własnymi rękami.
 

 

(...) mężczyzna powinien udowodnić, że jest niezbędny, bo inaczej ryzykuje, że stanie się niepotrzebny.
 

 
Kiedyś nie byłam taka nerwowa, jak teraz. Mam to w środku. Coś się we mnie bez przerwy trzęsie.